fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Gote pa Fron Mixology Charme 38 cl

3.400 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Përmbajtja: 6 gota në një kuti
• Kapaciteti: 38 cl
• Përmasat: Ø 8,5  h 9,6 cm
• Materiali: Qelq kristalor
• Ngjyra: Transparente
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 032622025949 SKU: 032622025949 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Gote pa Fron Mixology Charme 38 cl

Gote pa Fron Mixology Charme 38 Cl gota uiski vintage me strukturë retro vijnë nga seria Mixology e markës Luigi Bormioli. Ky set me 6 pjesë ka një kapacitet prej 380 ml dhe duket si një gotë e prerë tradicionale me një pamje të përjetshme dhe klasike. Një model të veçantë që thekson prezantimin e pijeve me një prekje stili dhe shkëlqimi. Ideale për të shërbyer një shumëllojshmëri të gjerë pijesh, duke përfshirë kokteje, lëngje dhe ujë.

Gote pa Fron Mixology Charme 38 clHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 10620
• Shërben: Për koktejl
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Ruan shkëlqimin në kohë
• Lahet në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

14:07

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.