fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Veronese Whisky Gote Pa Fron 26 Cl

3.220 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Përmbajtja: 6 gota në një kuti
• Kapaciteti: 26 cl
• Përmasat: Ø 10  h 24cm
• Materiali: Qelq kristalor
• Ngjyra: Transparente
• Made in Italy

S’ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 032622005606 SKU: 032622005606 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Veronese Whisky Gote Pa Fron 26 Cl

Veronese Whisky Gote Pa Fron 26 Cl këto gota uiski me stil vijnë nga seria Veronese e markës Luigi Bormioli. Ky grup gotash me 6 pjesë të ulëta me një kapacitet 260 ml ka fund ovale dhe grykë të rrumbullakët. Ky dizajn origjinal përshtatet rehat në dorë. Kështu, këto gota ofrojnë rezistencë të mirë ndaj goditjeve.

Veronese Whisky Gote Pa Fron 26 ClHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 10628
• Shërben: Për lëngje
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Ruan shkëlqimin në kohë
• Lahet në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:25

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.