fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Luge Sherbimi me Kullim Astra 26 cm

1.070 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Lugë Shërbimi
• Materiali: Inoks 18/10
• Ngjyra: Metalike
• Dekori: Me Linja të thjeshta
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8007163163612 SKU: 8007163163612 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Luge Sherbimi me Kullim Astra 26 cm

Luge Sherbimi me Kullim Astra 26 cm është një lugë shërbimi elegante e krijuar duke pasur parasysh të gjitha kërkesat tuaja. Pavarësisht nëse po shërbeni një sallatë, tava ose kek, lugët e shërbimit Astra do të kenë diçka që i përshtatet qëllimit. Prodhuar nga material çelik inox 18/10, këto lugë do të kompletojnë çdo kuzhinë.

Luge Sherbimi me Kullim Astra 26 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 10631
• Shërben: Për të shërbyer ushqime
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahen edhe në pjatalarëse
• Ruan shkëlqimin në vite
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:03

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.