fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Set Pjatash Metropol Graphic (18 Cope)

7.170 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 18 pjata
– 6 x Pjata shtrimi 27 cm
– 6 x Pjata të thella 22 cm
– 6 x Pjata ëmbëlsire 19 cm
• Materiali: Porcelan | Qeramikë
• Ngjyra: E bardhë e dekorur
• Dekori: Me grafike gjeometrike

Vetëm 2 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8000257961187 SKU: 8000257961187 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Set Pjatash Metropol Graphic (18 Cope)

Set Pjatash Metropol Graphic është një linjë prej porcelani të bardhë, ku secili nga elementët e setit ka një model të ndryshëm. Stili urban i porcelanit Grafik sigurisht që do të përshtatet si në ambientet moderne ashtu edhe në ato më tradicionale. Prodhuar nga Tognana Porcellane të gjithë elementët e grupit të darkës mund të përdoren në mënyrë të sigurtë në një furrë me mikrovalë. Sillni një prekje elegance në tryezën tuaj me keto ene kuzhine!

Set Pjatash Metropol Graphic (18 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:10672
• Shërben: Për servirje ushqimi
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahen edhe në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:23

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.