fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Zgare Grille 34x24

3.660 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tigan
• Përmasat: 34 × 24 cm
• Materiali: Alumin | Guri
• Ngjyra: Gri e errët
• Made in Italy

Vetëm 2 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444095524 SKU: 8056444095524 Kategoritë: , , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Zgare Grille 34×24

Zgare Grille sipërfaqja me katër shtresa e përforcuar me materiale të forta parandalon gërvishtjet dhe ngjitjen e ushqimit, dhe fundi shumë i trashë bën të mundur përdorimin  në sobat me induksion. Dorezat e përfunduara butësisht janë jo rrëshqitëse dhe kundër djegies.

Zgare Grille 34x24Hollësi të tjera mbi produktin:

•Ref:10715
• Shërben: Për gatime pa yndyrë
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Edhe për pllakë me induksion
• I përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:51

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.