fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Perla Tenxhere Banjamari 24x15.2Cm

6.860 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tenxhere
• Përmasat: Ø 24 x 15.2 cm
• Materiali: Inox 18/10
• Ngjyra: Silver
• Dekori: I Papërcaktuar
• Made in Turkey

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8691607015225 SKU: 8691607015225 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Perla Tenxhere Banjamari 24×15.2Cm

Perla Tenxhere Banjamari është bërë nga çelik inox krom-nikel me qëndrueshmëri të lartë 18/10. Fundi i kapsuluar me tre shtresa ju lejon të shpërndani në mënyrë të barabartë nxehtësinë dhe ta mbani atë për një kohë të gjatë. Sipërfaqja higjienike është e mbuluar me një lustër të veçantë pasqyre që ka një veti mbrojtëse për të ruajtur shkëlqimin. Sipërfaqja e brendshme ka një përfundim mat. Sipërfaqet e lëmuara deri në një shkëlqim ruajnë shkëlqimin e tyre për një kohë të gjatë.

Perla Tenxhere Banjamari 24x15.2CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Shërben: Për gatime pa presion
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• E përshtatshme për dhuratë
• Lahet në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:23

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.