fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tigan Arborea Wood 26 cm

2.330 L

 

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tigan
• Përmasat: Të ndryshme sipas zgjedhjes
• Materiali: Alumin
• Ngjyra: E Kafe
• Dekori: E Papërcaktuar
• Veçori: Nuk Ngjit
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8010111040651 SKU: 8010111040651 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tigan Arborea Wood 26 cm

Arborea Wood Tigane një linjë produktesh nga Accademia Mugnano me një dizajn elegant, inovativ dhe të mbrojtur nga një depozitë ndërkombëtare. Protagonist elegant në kuzhinat më moderne falë veshjes novatore dhe të patentuar me efekt druri. Dizajni dhe kokrra e ngrohtë e drurit e bëjnë atë protagonist edhe në tavolinë.

Tigan Arborea Wood 26 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:10748
• Shërben: Për gatim
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• I përshtatshëm për te gjitha sobat
• Nuk është me induksion
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:26

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.