fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tasa Qelqi Simax (3 Cope)

1.350 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 3 Tasa
• Përmasat: 14-19-23 Cm
• Materiali: Qelq
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: Me Vija

Vetëm 4 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8593419482496 SKU: 8593419482496 Kategoritë: , , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tasa Qelqi Simax (3 Cope)

Tasa qelqi simax 3 cope kombinojnë dizajn elegant dhe transparencë me rezistencë të shkëlqyer ndaj nxehtësisë dhe kimikateve. Xhami borosilikat rezistent ndaj nxehtësisë është rezistent ndaj goditjeve termike, plus kjo gotë nuk do të ndërveprojë kimikisht me ushqimin tuaj në asnjë mënyrë. Çdo pjesë është bërë nga qelqi i ricikluar dhe nuk përmban asnjë kadmium ose plumb. Sipërfaqja e fortë e xhamit siguron gatim higjienik dhe të kujdesshëm për shëndetin dhe është i sigurt në larje enësh.

Tasa Qelqi Simax (3 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:10753
• Shërben për mbajtjen e ushqimeve
• Përdoret në Shtëpi | Restorant |Hotel
• Lahet në Pjatalarëse
• Përdoret në mikrovalë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

18:32

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.