fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Kupe Akullore Vintege 35 Cl

300 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Kupe
• Përmasat: 11.8 x h8 Cm
• Materiali: Qelq
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: I gdhendur
• Made in Italy

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 883314715996 SKU: 883314715996 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Kupe Akullore Vintege 35 Cl

Kupe akullore vintage 35 cl bën një ëmbëlsirë të zakonshme në formën e pudingut një përvojë gastronomike. Ena për servirje do të duket e mrekullueshme në një tavolinë të shtruar.Lëndët e para natyrore të cilësisë më të lartë dhe proceset e sofistikuara të prodhimit garantojnë cilësi të lartë, transparencë dhe transparencë të qelqit. Xhami është i përshtatshëm për larje enësh, shumë i fortë dhe rezistent ndaj gërvishtjeve dhe thyerjeve.

Kupe Akullore Vintege 35 ClHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 10759
• Shërben: Për embëlsire | akullore
• Përdoret në Shtëpi | Bar
• Lahet në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë

 

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:52

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.