fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Diamond Charg Ocean 33 Cm

710 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Pjatë ëmbëlsire
• Përmasat: 33 cm
• Materiali: Qelqi
• Ngjyra: Blu
• Dekori: E gdhendur

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411712763091 SKU: 8411712763091 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Diamond Charg Ocean 33 Cm

Diamanti Charg Ocean Pjate Qelqi bormioli ofron një tryezë darke me stil për shkak të modelit të saj të thyer. Pjata është ideale si për fillim ashtu edhe për ëmbëlsira. Pjata blu ka një diametër prej 33 cm dhe mund të pastrohet në pjatalarëse pas përdorimit. Enët e tavolinës nga koleksioni Bormioli Diamond janë prej xhami të hollë.

Diamond Charg Ocean 33 CmHollësi të tjera mbi produkti:
• Ref: 10765
• Shërben: Për të mbajtur ëmbelsira
• Përdoret në Shtëpi dhe Restorante
• Lahet lehtësisht në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm dhe për dhuratë
• Produkti i çertifikuar CE

 

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

15:58

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.