fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Gote pa Fron Pantheon 50 Cl

1.110 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 6 Gota së bashku
• Kapaciteti: 50 cl
• Materiali: Qelq
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: I Papërcaktuar
• Made in Italy

S’ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8002713103162 SKU: 8002713103162 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Gote pa Fron Pantheon 50 Cl

Gote pa Fron Pantheon 50 Cl – Birrë e mirë, gota të mira! Me buzët e saj të holla, birra ftohet më shpejt pasi hidhet në një gotë të ftohtë, një avantazh i veçantë kur keni shumë të ftuar që presin për t’u shërbyer. Forma e re ‘shqisore’ e përmirësuar e gotave të birrës tërheq edhe më shumë shije nga birra. Prodhuar nga Vetreria di Borgonovo këto gota janë veçanërisht të njohura për t’u përdorur me llojet e shumta të birrës artizanale që janë tani në dispozicion. Për më tepër, këto gota janë më të rehatshme për t’u mbajtur se shumë versione tradicionale dhe përshtaten në mënyrë të përkryer me ambientin e dizajnit të bareve dhe mikrobirrarive të reja elegante.

Gote pa Fron Pantheon 50 ClHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 10854
• Shërben: Birrë | Pije Freskuese
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Ruan shkëlqimin në vite

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:34

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.