fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Luge Druri Per Mjalte

430 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban:  1 Lugë druri
• Përmasat: 17 cm
• Materiali: Dru Ahu
• Ngjyra: Bezhë
• Dekori: I thjeshtë

Vetëm 7 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8020900100633 SKU: 8020900100633 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Luge Druri Per Mjalte

Lugë Druri Për Mjaltë modeli vjen në dru të fortë ahu. Kanalet e buta që i japin formën e një huall mjalti e mbajnë dhe lëshojnë ngadalë mjaltin, duke e lejuar që të përhapet me kujdes në feta buke ose kudo që dëshironi.

Luge Druri Per MjalteHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:10481
• Shërben: Për Mjaltë
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Rezistente ndaj nxehtësisë
• Të përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:55

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.