fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mbulese Tavoline Hekurosje Stiro Fast L

1.500 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Mbulesë
• Përmasat: 136 × 58 cm.
• Materiali: Fanellë | Pambuk
• Ngjyra: Bojëqielli | Gri
• Dekori: Me Lule
• Made in Italy

Vetëm 2 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8001244011533 SKU: 8001244011533 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Mbulese Tavoline Hekurosje Stiro Fast L

Mbulese Tavoline Hekurosje Stiro Fast është një mbulesë e krijuar për të hekurosur shpejt, duke kursyer energji. 100% pambuk + fanellë – Madhësia 136 × 58 cm. – Fiksim i shpejtë dhe i sigurt falë mbylljes së kordonit me kapëse kordoni – Prodhuar në Itali

8001244011533Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 10885
• Shërben: Për Shtrim Tavoline Hekuri
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:11

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.