fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Gote pa Fron Mixology Shot 7 Cl

1.850 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Përmbajtja: 6 gota në një kuti
• Kapaciteti: 7 cl
• Përmasat: Ø 4x h 8,8 cm
• Materiali: Qelq kristalor
• Ngjyra: Transparente
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 032622026953 SKU: 032622026953 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Gote pa Fron Mixology Shot 7 Cl

Gote pa Fron Mixology Shot këto gota me një reliev të bukur vijnë nga koleksioni Mixology nga Luigi Bormioli. Kanë një kapacitet prej 7 cl  dhe formojnë një komplet prej 6 pjesësh.
Buza e hollë siguron një përvojë fisnike të pirjes dhe eleganca e gotës siguron gjithashtu që sytë tuaj të prishen. Gota është e përshtatshme për të shërbyer pije alkoolike dhe likere. Për shkak të përdorimit të qelqit kristal ekstra të pastër, gotat janë të cilësisë së lartë dhe mund të futen në pjatalarëse.

Gote pa Fron Mixology Shot 7 ClHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 10993
• Shërben: Për Liker
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Ruan shkëlqimin në kohë
• Lahet në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:30

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.