fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tas me Kapak Frigovere Orange 19x19 Cm

800 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 Tas
• Përmasat: 19×19 Cm
• Materiali: Qelq
• Materiali i kapakut: Plastikë
• Ngjyra: Transparente | Portokalli
• Dekori: E papërcaktuar
• Made in Italy

 

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8004360068290 SKU: 8004360068290 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tas me Kapak Frigovere Orange 19×19 Cm

Tas me Kapak Frigovere Orange po kërkoni një mënyrë për të transportuar, ruajtur ose mbajtur ushqimin të freskët më gjatë.Tas Qelqi ofron një përdorim shumë universal. Mund të ngrohet me ushqim në mikrovalë. Nuk do të humbisni kohë duke e larë me dorë, pasi mund të futet edhe në pjatalarëse. Vetëm për ju!

Tas me Kapak Frigovere Orange 19x19CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:10999
• Shërben për mbajtjen e ushqimeve
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Lahet në Pjatalarëse
• Përdoret në mikrovalë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:49

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.