fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mbajtese Ushqimesh Etnica Bamboo 20 Cm

2.140 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Mbajtëse buke
• Përmasat: 20 x 20 x 15 Cm
• Materiali: Dru
• Ngjyra: Bezhë
• Dekori: E thjeshtë
• Made in Italy

Vetëm 8 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8010402357611 SKU: 8010402357611 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Mbajtese Ushqimesh Etnica Bamboo 20 Cm

Mbajtese Ushqimesh Etnica Bamboo Zierja me avull është një nga teknikat kryesore të gatimit në kuzhinën  për çdo ushqim. Kjo shportë e fortë e avullit me bambu është gjithçka që ju nevojitet për të eksploruar këtë peizazh të këndshëm të kuzhinës në kuzhinën tuaj.   Ju mund të përdorni shportën tuaj të re për të gatuar në avull çdo ushqim, nga orizi, te perimet, te mishi dhe peshku. Në fakt, është kaq i dobishëm dhe do ta gjeni veten duke e përdorur atë për gatimin e përditshëm, si dhe për raste të veçanta.

Mbajtese Ushqimesh Etnica Bamboo 20 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:11007
• Shërben: Për zierje me avull
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Rezistente ndaj lagështirës
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:16

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.