fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Kanister Buke Cesto plast 24x24Cm

610 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Kanister buke
• Përmasat: 24×24 Cm
• Materiali: Plastik
• Ngjyra: Kafe
• Dekori: I thjeshtë

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8010402386536 SKU: 8010402386536 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Kanister Buke Cesto plast 24x24Cm

Kanister buke casto plast shporta e bukës plastike me mbulesë polifonik bastun prej palme kacavjerrëse ushqimore përdoret kryesisht në jetën tonë të përditshme.E mban ushqimin të freskët dhe të freskët në mënyrë higjienike.

Kanister Buke Cesto plast 24x24CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 11020
• Shërben: Për mbajtjen e bukës
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Rezistente ndaj lagështirës
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

14:14

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.