fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mbjatese Ushqimesh Aminno me Tap Inoksi 1500 Ml

830 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Mbajtëse Ushqimesh
• Kapaciteti: 1500 Ml
• Përmasat: 10cm
• Përmasat: h 32 cm
• Materiali: Qelqi
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: E Papërcaktuar

Vetëm 20 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 6920063040963 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Mbjatese Ushqimesh Aminno me Tap Inoksi 1500 Ml

Mbjatese Ushqimesh Aminno specifikime të ndryshme të rezervuarëve të magazinimit të qelqit, mbulesa prej çeliku inox, xhami silikat i cilësisë së lartë, mund të shohin qartë artikujt e ruajtjes së brendshme, dizajni bujar dhe i përshtatshëm. Është një asistent i mirë shumëfunksional në jetë, i cili mund t’ju ndihmojë të ruani drithërat, arrat, ushqimet meze, çajin, erëzat dhe kështu me radhë.

Mbjatese Ushqimesh Aminno me Tap Inoksi 1500 Ml Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:11025
• Shërben: Për Mbajtëse Ushqimesh
• Përdoret në Shtëpi | Restorant | Hotel
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahet në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:03

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.