fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Nderese Rrobash Tempo

4.750 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Nderëse rrobash
• Përmasat:189 x 56 h 96 cm
• Përmasat e nderjes lineare: 20 mt
• Peshë mbajtëse:20 kg
• Materiali: Alumin | Plastikë
• Ngjyra: Gri
• Made in Italy

Vetëm 3 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8001244108554 SKU: 8001244108554 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Nderese Rrobash Tempo

Nderese Rrobash Tempo është prej alumini dhe plastike. Tharëse është e lehtë për t’u përdorur: nuk kërkon montim, çmontim ose pjesë shtesë. Tharësia është e pajisur me shina, gjatësia totale e të cilave është 20 metra, është ideale për tharjen e rrobave delikate. Modeli paloset lehtë dhe zë pak hapësirë ​​në këtë gjendje, kështu që do ta keni të lehtë ta vendosni në çdo vend të përshtatshëm për ju.

Nderese Rrobash TempoHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:11035
• Shërben: Për nderje rrobash
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Rezistente ndaj shiut dhe diellit
• Pastrohet lehtë para nderjes
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:10

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.