fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tenxhere Presioni Vitesse 22 cm

8.450 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tenxhere presioni
• Kapaciteti: 6 litër
• Përmasat:· Diametri i induksionit 22 cm
• Materiali: Inoks 18/10
• Ngjyra: Metalike

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796081111 SKU: 8411796081111 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tenxhere Presioni Vitesse 22 cm

Tenxhere Presioni Vitesse është me presion të shpejtë për klientët më kërkues me një efikasitet dhe siguri të plotë për gatim me intensitet të lartë. Prodhuar nga Bra Isogona me material çelik inox 18/10 rezistent ndaj konsumit. Kjo tenxhere ka nje bazë shpërndarësi të trefishtë për një shpërndarje të barabartë të nxehtësisë, e përshtatshme për të gjitha llojet e nxehtësisë, duke përfshirë sobat me induksion. Tenxhere Presioni Vitesse me presion ka dy programe gatimi, 3 sisteme sigurie nën presion dhe 1 sistem bllok hapjeje në përputhje me rregulloret CE.

Tenxhere Presioni Vitesse 22 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:11050
• Shërben: për gatime nën presion
• Përdorimi: Edhe për induksion
• Tenxherja lahet në pjatalarëse
• Kapaku lahet veçmas me dorë
• Produkti i çertifikuar: CE

 

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:56

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.