fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Gote pa Fron Primary Black 36 Cl

2.950 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 6 gota
• Kapaciteti: 36 cl
• Përmasat: Ø 8,1 x 8,1 x h 10,2 cm
• Materiali: Kristal i përforcuar
• Ngjyra: E zezë mat
• Dekori: Me linja të lakuara
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Made in France

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 883314586633 SKU: 883314586633 Kategoritë: , Etiketat: , , , ,

Detaje të mëtejshme

Gote pa Fron Primary Black 36Cl

Gote pa Fron Primary Black kanë një formë tulipani delikate dhe të rrumbullakosur. Versionet Black shtojnë ngjyra mahnitëse dhe të sofistikuara për t’i bërë ato të dallohen. Me karakter bashkëkohor kjo gamë është e përkryer për të servirur ujë, kokteje apo edhe si dekorim të thjeshtë tavoline. Përfundimet mahnitëse të qarta dhe me ngjyra e kthejnë këtë gotë tashmë të shkëlqyer në një gotë me të vërtetë të stilit të lartë që pret shkëlqimin tuaj krijues.

Gote pa Fron Primary Black 36ClHollësi të tjera mbi produktin:
• Shërben: Për ujë ose pije të buta
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Kombinohet edhe në dekorim
• Ruan ngjyrën në kohë të gjatë
• Lahet në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:29

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.