fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Nderese Rrobash Brezza 100

1.910 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Nderëse
• Përmasat: E hapur 109×55 Cm.
•Gjatesite e litareve: 20 mt
• Materiali: Metal | Plastik
• Ngjyra:E Bardhë
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8001244100664 SKU: 8001244100664 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Nderese Rrobash Brezza 100

Nderese Rrobash Brezza e pajisur me krahë të rregullueshëm dhe të palosshëm, me strukturë kundër përkuljes dhe përdredhjes. Fijet tubulare qendrore për të patur më pak rrudha në veshje. Me kënde kundër gërvishtjeve. Dimensionet e hapura: 109 x 55 cm

Nderese Rrobash Brezza 100Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:11086
• Shërben: Për nderjen e rrobave
• Përdoret në Shtëpi | Hotele
• Materiali: Celik
• Produkt i çertifikuar CE

 

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:20

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.