fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Gote me Fron Open Up 40 Cl

4.240 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 6 gota së bashku
• Kapaciteti: 40 cL
• Përmasat: Ø 91x h231 mm
• Materiali: Qelq i kristalor
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: I Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 6 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 026102900635 SKU: 026102900635 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Gote me Fron Open Up 40 Cl

Gote me Fron Open Up është një gotë vere, këndi i së cilës është projektuar posaçërisht për të çliruar të gjitha aromat dhe cilësitë nuhatëse të verërave të kuqe ose të bardha. Forma e saj do ta depozitojë verën në mes të gjuhës në mënyrë të tillë që të balancojë shijet. Open Up është modeli i cili ju mungon në darkat familjare duke i dhënë një pamje chic.

Gote me Fron Open Up 40 ClHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 11093
• Shërben: Për Verë | Cocktail
• Përdoret: Shtëpi | Restorant | Hotel
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Lahen në pjatalarëse
• Ruan shkëlqimin në vite

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:13

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.