fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Set Pjatash Zeugma Red (24 Cope)

10.070 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 24 Pjata
– 6 x Pjata shtrimi 27 cm
– 6 x Pjata të thella 21 cm
– 6 x Pjata ëmbëlsire 21 cm
– 6 x Tasa supe 13 cm
• Materiali: Porcelan | Qeramikë
• Ngjyra: E bardhë | E kuqe
• Made in Turkey

Vetëm 13 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8690053346280 SKU: 8690053346280 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Set Pjatash Zeugma Red (24 Cope)

Nga drithërat e mëngjesit deri te darkat me qirinj, zgjedhja jonë e shumllojshme e pjatave të porcelanit plotëson shijet dhe zgjedhjet tuaja. Set Pjatash Zeugma Red kombinon prakticitetin me stilin, kështu që tavolina juaj të ketë gjithmonë kontaktin tuaj personal. Madje edhe darkat me qirinj kanë shije më të mirë kur e dini që më pas, mund ta vendosni kompletin tuaj të darkës në pjatalarëse. Darkat e rëndësishme nuk kanë nevojë për një tryezë të zbukuruar, për t’u ndjerë festive. Me pak kreativitet, këto ene kuzhine mund ta bëjnë tryezën tuaj të duket e mrekullueshme. Prodhuar nga Kutahya Porselen ky set pjatash ngjyros mbrëmjet tuaj mes miqsh.

Set Pjatash Zeugma Red (24 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:11186
• Shërben: Për servirje ushqimi
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahen edhe në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:48

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.