fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tenxhere Presioni Cuociveloce 22 cm

7.210 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tenxhere Presioni
• Kapaciteti: 5,0 litër
• Diametri i tenxheres: Ø 22 cm
• Lartësia e tenxheres: h 22,5 cm
• Materiali: Çelik inoks
• Made in Italy

Vetëm 14 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8007267102104 SKU: 8007267102104 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tenxhere Presioni Cuociveloce 22 cm

Tenxhere Presioni Cuociveloce 22 cm e prodhuar nga Barazzoni, arrin një gatim efikas,të shpejtë dhe në mënyrë të sigurt. Tenxhere Presioni Cuociveloce përbëhet nga: 3 valvula sigurie nën presion. Baza e trefishtë e shpërndarjes së nxehtësisë, e cila arrin temperaturën optimale më shpejt dhe në mënyrë më efikase, është e përshtatshme për të gjitha llojet e sobave, përfshirë induksionin. Tenxherja me presion zvogëlon kohën e gatimit deri në 75%. Ushqimet ruajnë të paprekura vlerat ushqyese dhe vitaminike dhe mineralet.

Tenxhere Presioni Cuociveloce 22 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 11527
• Shërben: për gatime nën presion
• Përdorimi: Edhe për induksion
• Tenxherja lahet në pjatalarëse
• Kapaku lahet veçmas me dorë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:49

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.