fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tenxhere Presioni Rapida 22 cm

8.340 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tenxhere Presioni
• Kapaciteti: 5,0 litër
• Diametri i tenxheres: Ø 22 cm
• Lartësia e tenxheres: h 22,5 cm
• Materiali: Çelik inoks
• Made in Italy

Vetëm 7 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8007267128777 SKU: 8007267128777 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tenxhere Presioni Rapida 22 cm

Tenxhere Presioni Rapida 22 cm e krijuar për të gatuar ndryshe ushqime të ndryshme. Pajisja inovative e gatimit me dy pozicione të sistemit të dyfishtë: pozicioni 1 është për gatimin e mishit, peshkut dhe ushqimeve të ngrira; pozicioni 2 është për gatimin e perimeve dhe ushqimeve delikate. Reduktim deri në 30% në kohën e gatimit në lidhje me një tenxhere me presion tradicional dhe rrjedhimisht kursim i konsiderueshëm i energjisë. E prodhuar nga Barazzoni me çelik inox 18/10 për pastrim të lehtë pas përdorimit, e përshtatshme edhe për pllakë me induksion. Doreza silikoni për kapje të butë të sigurt dhe pa djegie.

Tenxhere Presioni Rapida 22 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 11650
• Shërben: për gatime nën presion
• Përdorimi: Edhe për induksion
• Tenxherja lahet në pjatalarëse
• Kapaku lahet veçmas me dorë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

18:26

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.