fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tenxhere Presioni Bioinox 22 cm

5.760 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tenxhere Presioni
• Kapaciteti: 5,0 litër
• Diametri i tenxheres: Ø 22 cm
• Lartësia e tenxheres: h 22,5 cm
• Materiali: Çelik inoks
• Made in Italy

Vetëm 6 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8004740910300 SKU: 8004740910300 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tenxhere Presioni Bioinox 22 cm

Gjithë komoditeti i tenxhere me presion plus cilësia dhe stili i BIOINOX, eko-linja për një kuzhinë natyrale. Fale fundit te saj me shtrese alumini në brendësi, Tenxhere Presioni Bioinox zvogëlon kohën e gatimit deri në 75%. Ushqimet ruajnë të paprekura vlerat ushqyese dhe vitaminike dhe mineralet. Të sigurta, falë dy valvulave dhe valvulës së mbylljes së levës, tenxheret me presion Inoxriv janë të lehta për t’u përdorur dhe për t’u pastruar. Forma e bukur e rrumbullakosur e karakterizon bukur Bioinox.

Tenxhere Presioni Bioinox 22 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 11679
• Shërben: për gatime nën presion
• Përdorimi: Edhe për induksion
• Tenxherja lahet në pjatalarëse
• Kapaku lahet veçmas me dorë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

15:35

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.