fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tenxhere Makaronash Cuociscola 24 Cm

3.570 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tenxhere
• Përmasat: Ø 24 cm
• Materiali: Alumini | Veshje Graniti
• Ngjyra: E Kuqe
• Dekori: I Papërcaktuar

Vetëm 7 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8010402444205 SKU: 8010402444205 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tenxhere Makaronash Cuociscola 24 Cm

Tenxhere Makaronash Cuociscola 24 Cm gatuani dhe kulloni me tenxheren e makaronave graniti me veshje speciale pa ngjitje.  Në përdorim të parë, lyejeni sipërfaqen e brendshme me vaj. Përsëriteni këtë proces herë pas here. Ndërsa tenxheria është e nxehtë, rekomandohet përdorimi i dorezave mbrojtëse. Përdoreni vetëm me vegla plastike ose druri.

Tenxhere Makaronash Cuociscola 24 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Shërben: Për gatime pa presion
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• E përshtatshme për dhuratë
• Nuk lahet në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:46

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.