fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tavoline Hekurosje Jean 114 cm

3.720 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi: 1 Tavolinë hekurosje
• Përmasat: 114 x 33 x h90 cm
• Materiali: Metal i përforcuar
• Materiali i mbulesës: Pambuk
• Ngjyra: Kryesisht e bardhë
• Made in Italy

Vetëm 7 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8001244011151 SKU: 8001244011151 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tavoline Hekurosje Jean

Tavoline Hekurosje Jean 114 cm me bazament te mbeshtjelle nga nje mbulese 100% pambuk dhe nje cope vatine per te rritur trashesine e saj. Kjo tavoline hekuri përmban mbulesa në dizajne të ndryshme. Korniza e pjesës së hekurosjes është prej çeliku dhe baza e hekurit është prej fletë metalike me vrima për depërtimin e avullit, ku lartësia e saj rregullohet sipas nevojës. Eskluzivisht nga Gimi Italy e cila prodhon nje gamë të gjerë produktesh sezonale për shtëpi, si tavolina hekurosje dhe nderëse rrobash.

Tavoline Hekurosje Jean 114 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:11689
• Shërben: për hekurosje rrobash
• Përdoret: në Shtëpi | Hotel
• Qëndron vertikalisht e palosur
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:22

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.