fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Cante Termike Fiesta Vertical 25 Lt

1.390 L

 

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Kapaciteti: 25 Lt
• Përmasat: 32,5 x 21 x 34,5 cm
• Materiali: Polietilen | Termike
• Ngjyra: E Bardhe | Jeshile | Kuqe
• Veçori: Termike
• Made in Italy

Vetëm 7 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8000303308775 SKU: 8000303308775 Kategoritë: , , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Cante Termike Fiesta Vertical 25 Lt

Cante termike Fiesta Vertical me kapacitet 25 lt ka ngjyra të ndezura duke mbushur me ngjyra momentet e piknikut dhe udhëtimet në natyrë dhe duke ngjallur momente gëzimi. Canta e izoluar Fiesta Vertical ka një hapje të përshtatshme U dhe ka mbajtëse elastike për shishe ose mbajtëse peshqiri. Izolimi: 6 mm shkumë polietileni me densitet të lartë.

Cante Termike Fiesta Vertical 25 LtHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 11702
• Shërben: për Ushqime | Lëngje
• Përdoret në Shtëpi | Punë | Piknik
• Rezistente ndaj shiut dhe diellit
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:47

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.