fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Varse Rrobash Grucce Azzurro (1 Cope)

750 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 3 Varse Rrobash
• Përmasat: 44.5 x 1.2 x 23 cm
• Materiali: Bambo
• Ngjyra: Blu
• Dekori: I thjeshtë

S’ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8010402454594 SKU: 8010402454594 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Varse Rrobash Grucce Azzurro (1 Cope)

Varse Rrobash nëse kujdeseni për rrobat tuaja, ato do t’ju falënderojnë me një pamje të bukur, kështu që thuaju lamtumirë atyre varëse rrobash të vjetra të brishta duke i zëvendësuar me këto druri të fortë ato do të jenë më të rehatshm. I bërë nga druri premium panje, i rrumbullakosur dhe i lyer mirë, i pajisur me grepa dhe zakone të kthyeshme 360° në shpatulla dhe i përmirësuar me një ngarkesë maksimale prej 2 kg secila.

Varse Rrobash Grucce Azzurro(1 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 11753
• Shërben: Për varjen e rrobave
• Përdoret në Shtëpi
• Pastrohet lehtë
• Rezistent ndaj lagështirës
• Produkti i çertifikuar: CE

 

 

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:35

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.