fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Forme Muffin 35 X 26 Cm

1.940 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tavë
• Përmasat: 35 X 26 Cm
• Materiali: Alumin
• Ngjyra: E Zeze
• Dekori: I Papërcaktuar

Vetëm 1 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8014932202403 SKU: 8014932202403 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Forme Muffin 35 X 26 Cm

Formë Muffin 12 vende nga Vespa është e veshur me një shtresë alumini që nuk ngjit. Një mënyrë për të argëtuar fëmijët dhe për të gatuar një vakt të shëndetshëm. E përshtatshme për gatime në furrë deri në temperaturë 230°C.

Forme Muffin 35 X 26 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 11783
• Shërben: Për gatime në furrë
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Ruan cilësinë në vite
• E përshtatshme për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:23

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.