fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tigan Lina 30 Cm

2.850 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tigan
• Përmasat: 30 cm
• Materiali: Teflon | Veshje Graniti
• Ngjyra: E zeze
• Dekori: I Papërcaktuar
• Made in Turkey

Vetëm 20 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8691607028867 SKU: 8691607028867 Kategoritë: , , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tigan Lina 30 Cm

Tigan Lina 30 Cm nga linja Korkmaz. Veshje PTFE me pamje vullkanike me veti të shkëlqyera jo ngjitëse në sipërfaqet e brendshme, duke e bërë modelin rezistent ndaj gërvishjeve. Me përçueshmërinë e tij të lartë termike, siguron performancë të lartë gatimi edhe në nxehtësi të ulët. Përdor më pak vaj se llojet e tjera të enëve të gatimit për të bërë ushqime më të shijshme.

Tigan Lina 30 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 11803
• Shërben: Per gatime te ndryshme
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet edhe në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

11:17

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.