fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tigan Home By BRA 20 Cm

3.660 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tigan
• Përmasat: 20 cm
• Materiali: Teflon
• Dekori: I Papërcaktuar

Vetëm 4 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796109914 SKU: 8411796109914 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tigan Home By BRA 20 Cm

Tigani Home by Bra bashkon dizajnin, bukurinë dhe inovacionin për gatim me rezultate të shkëlqyera. Është i pajisur me trajtimin krejt të ri të forcimit të sipërfaqes me teknologjinë e plazmës: një shtresë për trajtimin e plazmës në 20.000ºC jashtëzakonisht rezistente ndaj gërvishtjeve. Për më tepër, sipërfaqja jongjitëse me 4 shtresa është plotësisht pa PFOA.

Tigan Home By BRA 20 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 11819
• Shërben: Per gatime te ndryshme
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet edhe në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:18

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.