fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Set Pjatash Madison Happiness (18 Cope)

6.380 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 18 Pjata
– 6 x Pjata shtrimi 27 cm
– 6 x Pjata të thella 20 cm
– 6 x Pjata ëmbëlsire 19 cm
• Materiali: Porcelan, Qeramikë
• Ngjyra: E Verdhë | Bojëqielli
• Dekori: Me kombinime gjeometrike

Vetëm 6 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444224610 SKU: 8056444224610 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Set Pjatash Madison Happiness (18 Cope)

Jepini kuzhinës tuaj diçka shtesë me këtë Set Pjatash Madison Happiness, prodhuar nga Tognana Porcellane. Këto pjata kanë kobinime gjeometrike dhe ngjyra pastel, të harmonizuara me sukses me tendencat gjithnjë në zhvillim. Ky set ka një stil harmonik, të përjetshëm, të bazuar në material me cilësi të jashtëzakonshme dhe vëmendje ndaj detajeve. Këto ene kuzhine ju bëjnë shoqëri gjatë gjithë ditës, nga mëngjesi te koktejet, vaktet familjare dhe më shumë.

Set Pjatash Madison Happiness (18 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 11837
• Më së shumti për 6-persona
• Përdoret kryesisht në shtëpi
• Lahet në pjatalarëse
• I përshtatshëm për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:17

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.