fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Garuzhde Silikoni Mestoli Black

660 L

 

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Garuzhde
• Materiali: Silikoni
•Rezistente ndaj nxehtësisë shtesë deri në 210 ° C
• Ngjyra: E Zezë
• Dekori: Me Linja të thjeshta
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8007267140885 SKU: 8007267140885 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Garuzhde Silikoni Mestoli Black

Garuzhde Silikoni Mestoli Black ndër veglat që nuk mund të mungojnë në një kuzhinë janë lugat silikoni me doreza të gjata.Ato janë ideale për t’u përdorur në enë gatimi me një shtresë të brendshme jo ngjitëse.Ato janë ergonomike dhe rezistente ndaj nxehtësisë deri në 210 °.Në brendësi ato janë të përforcuara me një bërthamë najloni tepër të fortë që i bën ato shumë rezistente.

Garuzhde Silikoni Mestoli BlackHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 11869
• Shërben: Për ndarjen e ushqimit
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahen edhe në pjatalarëse
• Ruan shkëlqimin në vite
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:41

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.