fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Ruajtese Freskie per Banane

430 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Mbjatëse Banane
• Përmasat: 25.5 x 5 x h 5.5cm
• Materiali: Plastikë
• Ngjyra: E Verdhë
• Dekori: I Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8001136020902 SKU: 8001136020902 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Ruajtese Freskie per Banane

Ruajtese Freskie per Banane është mjaft esenciale për ruajtjen e freskisë së ushqimit, falë vrimave të ajrosjes në kapak të cilin Snips e ka dizenjuar me mjeshtëri. Këtë Ruajtese Freskie per Banane mund ta vendosni në pjatalarëse pa probleme. Mbajtëse Banane është 100% e riciklueshme duke ofruar garancinë e një produkti të bërë për t’u përdorur çdo ditë dhe për të qëndruar në kohë.

Ruajtese Freskie per Banane Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 11877
• Shërben: për ruajtjen e bananes
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet edhe në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:40

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.