fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Kuti per Mbajtje Cajrash

940 L

Hollësi kryesore mbi produktin:
• Paketimi përmban: 1 Mbajtese Çajrash
• Kapaciteti:3,0 Lt
• Përmasat: 28.5 x 20,5 x h 8.5 Cm
• Materiali: Plastikë
• Ngjyra: E Verdhë | Transparente
• Dekori: I Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8001136004445 SKU: 8001136004445 Kategoritë: , , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Kuti per Mbajtje Cajrash

Kuti per mbajtje çajrash nga seria Aroma Keeper nga marka Snips është ideale për ruajtjen e qeseve të çajit. Trupi transparent i enës do t’ju lejojë të përcaktoni shpejt përmbajtjen e tij, dhe prania e një kapaku të mbyllur do të ruajë shijen dhe freskinë e produktit për një kohë të gjatë. Kontejneri është i pajisur me një ndarës praktik. Kontejneri është bërë nga plastika e qëndrueshme, pa BPA e përshtatshme për ushqim, mund të përdoret në frigorifer dhe mund të lahet në pjatalarëse.

Kuti per Mbajtje CajrashHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:11885
• Shërben: Për Mbajtëse Çajrash
• Përdoret në Shtëpi | Hotele
• Lahet edhe në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:21

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.