fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tavull Duhani Stack 11 Cm

220 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tavull Duhani
• Përmasat:10,5 x 3.5 cm
• Materiali: Qelqi
• Ngjyra: Transaprente
• Dekori: I Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 026102866436 SKU: 026102866436 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tavull Duhani Stack 11 Cm

Tavull Duhani Stack është i prodhuar nga kompania Arcoroc, ka formë të rrumbullakët dhe mund të mbajë deri në katër cigare në të njëjtën kohë. Për më tepër është bërë prej xhami transparent. Me këto tavëlla kurseni hapësirë sepse grumbullohen lehtë. Në fund tavëllat prej qelqi pastrohen lehtë dhe kanë një kapacitet të madh.

Tavull Duhani Stack 11 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 11893
• Shërben: për të vendosur cigaren
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet edhe në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

14:11

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.