fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Rrjete per Banjemari Eatitaly 24 Cm

1.260 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Rrjete per Banjermari
• Përmasat: 24 Cm
• Materiali: Inoxi 18/10
• Ngjyra: Gri | Silver
• Dekori: Me Thurje
• Made in Italy

Vetëm 7 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8004740006461 SKU: 8004740006461 Kategoritë: , , , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Rrjete per Banjemari Eatitaly 24 Cm

Rrjete per Banjemari Eatitaly shporta e rregullueshme e avullit prej çeliku inox është një ide praktike dhe funksionale për avullimin e sasive të vogla dhe të mëdha të ushqimit. Falë strukturës së veçantë me petale të rimbyllshme, përshtatet në mënyrë të përkryer me çdo tenxhere me diametër midis 16 dhe 24 cm. Doreza qendrore e varëses lejon një kapje të lehtë.

Rrjete per Banjemari Eatitaly 24 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 8308
• Shërben: Për gatim me avull
• Përdoret: Shtëpi | Restorant
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahet në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:56

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.