fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mbajtese Leter Kuzhine Tris Lusso

3.930 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Mbajtëse Letre
• Përmasat:39 x 10 cm
• Materiali:Dru
• Ngjyra: Kafe
• Dekori: I thjeshtë
• Made in Italy

Vetëm 5 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8020900001503 SKU: 8020900001503 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Mbajtese Leter Kuzhine Tris Lusso

Për një detaj elegant në kuzhinë, zgjidhni një mbajtëse praktike letre kuzhine prodhuar nga Meeting si një nga modelet tuaja të preferuara. Mbajtësja e rrotullës së letrës së kuzhinës është shpesh një artikull i përditshëm i anashkaluar, por tani ka një hapësirë të veçantë ​​në kuzhinë. Kjo Mbajtese Letre prej Druri 39 cm është bërë nga dru i presuar me një prerëse metalike – një kombinim i bukur materialesh. Pjesa e sipërme e mbajtëses ka një funksion për mbajtjen e letrës së aluminit që e bën të thjeshtë paketimin e ushqimeve.

Mbajtese Leter Kuzhine Tris LussoHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 11944
• Shërben: Për Mbajtje Letre
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Rezistente ndaj lagështirës
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:30

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.