fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Gote Pa Fron Equip Home 28 Cl

970 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 6 Gota së bashku
• Kapaciteti: 28 cl
• Materiali: Qelq
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: I Papërcaktuar
• Made in France

Vetëm 6 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 883314439144 SKU: 883314439144 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Gote Pa Fron Equip Home 28 Cl

Gote pa Fron Equip Home 28 cl prodhuar nga Luminarc në xhami transparent. Forma gjeometrike dhe profili i veçantë i  ngjallin një univers avangard, të frymëzuar   drejtpërdrejt nga linjat e pastra skandinave. Koleksioni Equip Home na ofron një stil tjetër në tryezën tonë për dreka dhe darka të përditshme.

Gote Pa Fron Equip Home 28 Cl Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 11945
• Shërben: Uji| Pije Freskuese
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Ruan shkëlqimin në vite

 

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:00

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.