fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Decanter me Tape Loto

1.010 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Dekanter
• Kapaciteti: 1.5L
• Materiali: Qelq Kristalor
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 8 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8001133361015 SKU: 8001133361015 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Decanter me Tape Loto

Decanter me Tape Loto ky dekant elegant nga Bormioli Rocco do të jetë shtesa perfekte për çdo bar apo kabinet pijesh. Forma e tij e pastër dhe e nënvlerësuar është e përshtatshme për të gjitha rastet, për të shërbyer pije alkoolike, ujë ose lëngje kur ju duhet të kujdeseni për një ose më shumë.

Decanter me Tape LotoHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 11984
• Shërben: Për Verë
• Përdoret: në Shtëpi | Restorant
• Lahet edhe në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:33

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.