fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Gote pa Fron Premium 42 cl

1.390 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Kapaciteti 42 CL
• Lartësia: h 105 mm
• Diametri: Ø 85 mm
• Materiali: Qelqi
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: Lisho
• Made in Italy

Vetëm 8 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8004360041040 SKU: 8004360041040 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Gote pa Fron Premium 42 cl

Gote pa Fron Premium 42 cl kanë cilësinë e nivelit master të linjës Premium, me buzë të holla dhe material qelqi të kthjellët. Çdo gotë Premium nga Bormioli Rocco është projektuar për të përmbushur kërkesat e somelierëve ekspertë italianë. Secila gotë është krijuar me një formë dhe dizajn unik për të komplimentuar çdo lloj vere apo pije të shërbyer në to. Kjo është një gotë me linja të buta dhe të rrumbullakosura, duke qenë një zgjedhje ideale enkas për ujë apo pije të ndryshme

Gote pa Fron Premium 42 clHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 11996
• Shërben: për Ujë | Lëngje
• Përdoret gjerësisht në Restorante
• Lahen në pjatalarëse
• Ruan shkëlqimin në kohë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:13

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.