fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tas Quadrato Noir 14 Cm

510 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 tasë
• Kapaciteti: 35 CL
• Përmasat: Ø 14 Cm
• Materiali: Opal
• Ngjyra: E Zezë
• Made in France

Vetëm 20 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 026102069134 SKU: 026102069134 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tas Quadrato Noir 14 Cm

Tas Quadrato Noir sallata e zezë me stil 14 cm mund të ndihmojë që vaktet të duken edhe më mirë. Ky grup i jashtëzakonshëm prej gjashtë vetash ka skaje të dukshme katrore të kombinuara me formën tradicionale të tasit. Përdorni këto lojë me birila për servirje për të gatuar enët anësore gjatë një darke të madhe. Ato janë prodhuar në Francë dhe futen në pjatalarëse ose në mikrovalë .

Tas Quadrato Noir 14 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Shërben: Kryesisht për supë
• Përdoret në Shtëpi | Hotel Restorant Kafe
• E përshtatshme për  mikrovalë
• Lahet në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:28

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.