fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Pjate e Sheshte Olly Ardesia 14 cm (3 Cope)

900 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 3 Pjata
• Përmasat: 14 x 14 cm
• Materiali: Guri
• Ngjyra: E Zezë
• Dekori: I thjeshtë
• Veçori: Me Gdhendje
• Made in Italy

Vetëm 8 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8000257542911 SKU: 8000257542911 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Pjate e Sheshte Olly Ardesia 14 cm (3 Cope)

Pjate e Sheshte Olly Ardesia 14 cm set me 3 pjata katrore. Ky model praktik nga Tognana do të jetë një ndihmës i paçmuar,modeli është bërë prej guri. Me pamjen e saj elegante, me siguri do të bëni përshtypje në shtëpi.

Pjate e Sheshte Olly Ardesia 14 cm (3 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:12034
• Shërben: Për ushqime
• Përdoret: Shtëpi | Restorant
• Pastrohet edhe në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:56

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.