fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Bazament Preres Easy Acea 42 x 25 cm

2.330 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Bazamet Prerës
• Përmasat: 42 x 25 x 3 cm
• Materiali: plastik
• Ngjyra: E Bardhë | Mente
• Made in Italy

Vetëm 20 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8008636254905 SKU: 8008636254905 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Bazament Preres Easy Acea 42 x 25 cm

Bazament Preres Easy Acea 42 x 25 cm nga Ghidini. Bazamenti i prerjes vjen me skaje që nuk rrëshqasin, gjë që e bën atë të përshtatshëm dhe të sigurt në kuzhinë. Është i madh dhe i rehatshëm dhe i lehtë për t’u mbajtur falë dorezës së tij. Është i sigurt në larje enësh dhe është tepër rezistent.

Bazament Preres Easy Acea 42 x 25 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 12042
• Shërben: Për të prerë
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet edhe në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

15:42

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.