fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Pjate Gjelle Ebro 23 cm

170 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Pjate Gjelle
• Përmasat: 23 cm
• Materiali: Opal
• Ngjyra: E bardhë
• Dekori: Me Punim
• Made in Italy

Vetëm 20 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411712238117 SKU: 8411712238117 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Pjate Gjelle Ebro 23 cm

Pjate Gjelle Ebro 23 cm kjo pjatë është pjesë e koleksionit Ebro, dizajni i cili është rishikuar duke e bërë më bashkëkohor: pjata e gjelles është e  mbuluar nga një përpunim delikat përgjatë skajit dhe mund të kombinohet fare lehtë. Stili i kesaj pjate kombinohet ne menyre perfekte me ambjente klasike ose chic. Pjata mund te perdoret ne furre me mikrovale.

Pjate Gjelle Ebro 23 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:12061
• Shërben: Për servirje ushqimesh
• Përdoret në Shtëpi dhe Restorante
• Lahet lehtësisht në pjatalarëse
•E përshtatshme edhe për dhuratë
• Produkti i çertifikuar CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:46

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.