fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Bateri Tenxheresh Mona (4 Cope)

14.400 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 4 Tenxhere
• Kapaciteti: 2 Lt, 3,7 Lt, 6.3 Lt, 3,8 Lt
• Përmasat:6x10cm , 20×12.5cm , 24x14cm, 24x7cm
• Materiali: Inoks  18/10
• Ngjyra: Metalike
• Dekori: Me Linja dhe harqe të gdhendura
• Made in Turkey

 

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8691607016260 SKU: 8691607016260 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Bateri Tenxheresh Mona (4 Cope)

Bateri Tenxheresh Mona një ndër modelet më të mirë te linjes Korkmaz. Seria mona, e krijuar si për shtëpit tuaja por edhe për përdorim në kuzhina profesionale. Ai shpërndan nxehtësinë në mënyrë të barabartë në të gjithë sipërfaqen dhe gatuan ushqimin në mënyrë të barabartë dhe efikase.

Bateri Tenxheresh Mona (4 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 12072
• Shërben: për gatime pa presion
• Përdoret në Shtëpi | Restorant | Hotel
• Përdoret edhe në soba me induksion
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahen në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:39

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.