fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Kupe Akullore Fortuna 30 Cl

1.230 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 2 Kupe
• Përmasat: 18 x h 35 Cm
• Materiali: Qelq
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: I gdhendur
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8004360034899 SKU: 8004360034899 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Kupe Akullore Fortuna 30 Cl

Kupe akullore Fortina qelqi në formën e një koni. Kapaciteti 30cl, e përkryer për të shërbyer akullore për mysafirët pas darkës, ose për sallata me fruta të freskëta të pasuruara me një vorbull të shijshme krem ​​pana. Bërë nga xhami miqësor ndaj mjedisit.

Kupe Akullore Fortuna 30 Cl Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 12078
• Shërben: Për embëlsire | akullore
• Përdoret në Shtëpi | Bar
• Lahet në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë

 

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:29

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.